Bilişim Çözümleri

Sizin için çalışan bir bilgi teknolojileri uzmanı gibi, her detayına ayrı ayrı özendiğimiz çözümler

Alan Adı Tescil

Web sitesi hazırlığı önce isminin belirlenmesiyle başlar. Site ismi, ziyaretçilerin kolay ulaşabilmesi için kurumu veya projeyi en iyi şekilde temsil edecek bir isim olmalıdır. Web siteniz için alan adı belirleme, tescil ve yönetim işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Web Barındırma

Web sitenizin, ziyaretçilerine ulaşmak için yayınlanacağı sunucu seçiminde birden fazla parametre bulunmaktadır. Sitenizin kaynak ihtiyacı tespit edilerek uygun sistem alt yapısı tercih edilmelidir. Analiz çalışmasında ihtiyacınızı belirliyor ve siteniz için uygun web barındırma hizmetini sunuyoruz.

Web Site Yönetimi

WordPress ile hazırlanmış web sitenizin yönetiminde sizin yanınızdayız! İçerik ekleme/çıkarma/güncelleme, alt yapı güncelleme işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Web sitenizin performansını takip ediyor, yapılması gereken çalışma varsa yerine getiriyoruz.

cozumler-5

Bilişim Danışmanlığı

Kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman ekiplerimizle alt yapı bakım/destek, anahtar teslim proje ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Kurulu sisteminizin yönetimini yaptığımız gibi sistem mimarisinin tasarımından sunucularınızın devreye alınmasına kadar her aşamada görev alıyoruz.

Size özel sunucu çözümleri

Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.