Size Özel Çözümler

Sizin için çalışan bir bilgi teknolojileri uzmanı gibi, her detayına ayrı ayrı özendiğimiz çözümler

Alan Adı Tescil

Web sitesi hazırlığı önce isminin belirlenmesiyle başlar. Site ismi, ziyaretçilerin kolay ulaşabilmesi için kurumu veya projeyi en iyi şekilde temsil edecek bir isim olmalıdır. Web siteniz için alan adı belirleme, tescil ve yönetim işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Web Barındırma

Web sitenizin, ziyaretçilerine ulaşmak için yayınlanacağı sunucu seçiminde birden fazla parametre bulunmaktadır. Sitenizin kaynak ihtiyacı tespit edilerek uygun sistem alt yapısı tercih edilmelidir. Analiz çalışmasında ihtiyacınızı belirliyor ve siteniz için uygun web barındırma hizmetini sunuyoruz.

Web Tasarım

Web sayfası, günümüz teknoloji koşullarında en önemli tanıtım aracıdır. Bu nedenle hiçbir detay atlanmamalıdır. Tasarım öncesinde gereksinimler analiz çalışmasında tespit ediyoruz. Web sitelerinin %30’unun alt yapısı olan açık kaynak web site yazılımı WordPress ile web sitenizi tasarlıyoruz.

Web Site Yönetimi

WordPress ile hazırlanmış web sitenizin yönetiminde sizin yanınızdayız! İçerik ekleme/çıkarma/güncelleme, alt yapı güncelleme işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Web sitenizin performansını takip ediyor, yapılması gereken çalışma varsa yerine getiriyoruz.

Bilişim Danışmanlığı

Kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman ekiplerimizle alt yapı bakım/destek, anahtar teslim proje ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Kurulu sisteminizin yönetimini yaptığımız gibi sistem mimarisinin tasarımından sunucularınızın devreye alınmasına kadar her aşamada görev alıyoruz.

cozumler-5