Medya Çözümleri

Markanızın ihtiyaçları için doğru planlama ve yaratıcılıkla harmanladığımız çözümler

> Medya

Web Tasarım

Web sayfası, günümüz teknoloji koşullarında en önemli tanıtım aracıdır. Bu nedenle hiçbir detay atlanmamalıdır. Tasarım öncesinde gereksinimleri analiz çalışmasında tespit ediyoruz. Web sitelerinin %30’unun alt yapısı olan açık kaynak web site yazılımı WordPress ile web sitenizi tasarlıyoruz.

medya_cozumler-1

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformları gerçek zamanlı iletişim ve etkileşimi mümkün kılmaktadır. Markanızı daha çok kişiye ulaştırmanın en etkili ve hızlı sonuç veren yolu, sosyal medya hesabınızı etkili paylaşımlarla yönetmekten geçmektedir. Sosyal medya hesaplarınızı yöneterek marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Marka bilinirliğini arttırmak için en etkili yollardan biri sosyal medya reklamlarıdır. Marka bilinirliği için gereken süreç sosyal medya reklamları ile daha hızlı gelişir. Sosyal medya reklamlarınızı doğru bir hedef kitle analizi ve etkili bir reklam bütçesi kullanımı ile yönetiyoruz.

medya_cozumler-2_1
medya_cozumler-3

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir markayı temsil eden ve müşterilerin bir bakışta tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Verilen hizmetin kalitesini marka görünümü yansıtır. Logo tasarımdan başlayarak markanızın kurumsal kimliğini oluşturuyoruz.